| SiderS a întrebat:

FUNDA! am o problema nu pot sa sterg un caracter pe mt2 european imi spune : nu pot sterge caracterul am bagat codul de stergere corect am fost atent si spune ce am scris mai sus ce pot face?sad am mai sters un caracter si a mers si la acesta nu merge imi da ca nu poate fi sters va rog explicati-mi cum sa-l stergwinking

4 răspunsuri:
| Sp3ciaL0pS a răspuns:

Nu fii atent daca daca ai jucat prea mult pe cont sau daca e contul lvl prea mare nu merge sters sau are timp ex nu l-ai sters in 3 zile iti ramane permanent nu ai ce face funda?

| RazvanelStefanel a răspuns:

Nu ai cum sa-l stergi un caracter odata ales pe unele metinuri sunt pe veci pana moare serverul codurile sunt puse pentru cand schimbi parola alt scop pentru metinurile alea nu au

| SiderS explică (pentru RazvanelStefanel):

FUNDA! da dar a mers sa sterg un caracter de pe acelasi cont (un ninja) si warul nu merge sa--l sterg sad

| RazvanelStefanel a răspuns (pentru SiderS):

Aaaaaaaaaaa iesi din brerasla