| Psihiatrie a întrebat:

De ce nu sunt și romancele frumoase ca Billie Eilish? In mare numa urate si sa nu zic sărace happy

16 răspunsuri:
| DomnulTau a răspuns:

Billie Ellish e o cwrva happy

| Psihiatrie explică (pentru DomnulTau):

Aia e femeie adevarata, frumoasa e, deșteaptă e și are și caracter frumos.
Noi n. avem d.astea in țara, aia e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Billie e grasa și are fata de drogata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.google.com/......hotos/amp/

Are efectiv picioarele bunicului meu noroc că s-a inventat machiajul și corsetul pentru ședințe foto

| mentholinks a răspuns:

Multe romance sunt mult mai frumoase decat Billie.

| Psihiatrie explică (pentru anonim_4396):

E foarte foarte frumoasa

| Psihiatrie explică (pentru anonim_4396):

Da-o dracu ca e frumoasa, nu s-ar uita la mine nici de a dracu ca n-am bani

| Freya1 a răspuns:

Ti-am zis ca ai înclinații spre bărbați, ca asta de la gât în jos fara Photoshop zici ca e bărbat.Ca sa nu mai zic ca are o piele extrem de gretoasa si o vestimentație de boschetara.
Nu ca am văzut românce mai frumoase, cred ca am văzut si vaci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Psihiatrie):

Machiata si imbracata pana in gat
Are trasaturi frumoase la fata

| Psihiatrie explică (pentru Freya1):

Daca mai tastezi mult cu mine raman fara cont, e imposibil sa nu-ti zic de dulce.
sa arati tu ca aia si dupa vorbim, cine stie ce urata esti in comparatie cu ea big grin

| Psihiatrie explică (pentru anonim_4396):

Sa arati tu ca ea si dupa vorbim.
tot frumoasa ramane cu/fara machiaj sau imbracata/debracata happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Psihiatrie):

Sa arat pitica si grasa? Nu e visul meu, nu mersi rolling on the floor

| Psihiatrie explică (pentru anonim_4396):

Taci din tasta ca-i frumoasa tipa, n-ai ce zice.

| Freya1 a răspuns (pentru Psihiatrie):

Nu ar fi mare pagubă sincer.

Eu de obicei sunt modestă si nu am neapărat o parere extrem de buna despre mine, ba din contra, am complexe dar la comparatia asta câștig.

| Hurin a răspuns:

Billie Eilish e frumoasa din canal scoasa.

Nu mi-as murdari scarbavnicul pe asa ceva. rolling on the floor)

| oglindasultanului a răspuns:

Culorile, vad e bronzata culori deschise. Fara. n-ar parea astfel. Sunt rare romancele care aleg acest stil.