| StylerGTX a întrebat:

De unde pot sa iau poze dinalea pentru facebook care le pui in comentarii? Si cum pot sa le pun?

Răspuns Câştigător
| LetMeHelp a răspuns:

Mda. si eu am vazut pe facebook chestia asta.
Cand vezi poze de acest fel le dai save in calculator.
Daca nu stii cum le pui, te ajut eu. Cand vrei sa scrii un comentariu, stii ca este bara aia alba pe care scrie "Scrie un comentariu." ori "Write a comment...". E, tot pe aceeasi bara apare un aparat foto micut. Dai pe el. Dupa o sa iti apara sa-ti alegi poza. si dupa cred ca stii ce urmeaza.winking

Eu chiar nu stiu de unde le iau. In mare parte sunt facute. Adica iau o poza care poate exprima ceva, dupa le editeaza cineva si scrie ceva amuzant.

Succes! happy

9 răspunsuri:
| Criistyanna a răspuns:

Iei de pe net linkul ii dai copy si il comentariu pastewinking

| drogh a răspuns:

Le iei de pe site, dai click dreapta pe,, Copy-Paste'' si apoi postezi unde doresti.

| LetMeHelp a răspuns (pentru LetMeHelp):

Si o sa-ti dau un link: ( las-o pe Ruby si uite-te la comm-uri! =)) )
http://www.facebook.com/....../photo.php

Sunt cateva poze de gen la comm-uri. Bafta!

Alte răspunsuri
| Hulio625 a răspuns:

Eu iau pozele acelea pentru comentarii facebook de pe http://comentarii.ucoz.ro/ pentru ca sunt in calitate buna. :D

Alte răspunsuri
| amyadam a răspuns:

Eu de aici imi iau mereu poze de genul, pentru facebook: http://poze-pentru-comentarii.com/

| Irimie_Ciprian_1962 a răspuns:

De unde pot lua poze pentru comentarii Facebook!