| Stefaniaa_4881 a întrebat:

Vreau si eu poze dinalea pentru facebook care se pun acolo unde iti da unde esti etichetat.

2 răspunsuri:
| Charlote224 a răspuns:

Www.Fbanners.com
intră pe acest site și găsești, cauți categoria pe care o preferi și alegi ce dorești tu de acolo, sper să-ți placă ^^

| DiamondCat a răspuns:

Salut! Scrie in cadranul ala lung de sus unde cauti prieteni sau stiu eu ce mai gasesti, Friend Matrix. Ala e sit-ul lor. Da-i MERGI LA APLICATIE. P.S : Nu merge intotdeauna! Sper ca ti-am fost de folos. :*