| ultraspolitm a întrebat:

De unde sa imi iau obiecte cu Poli ieftine plz raspuns pentru cei din TM care cunosc timisoara ca ios in Arad da is fan poli si de la stadion am cumparat multe da is scumpe?

2 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, sunt din tm, dar sincer nu prea le am cu astea...

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Stiu ca se vindeau la un moment dat in centru in fata la opera, in timisoara... Dar nu stiu daca sunt mai ieftine. Oricum... cand sunt casutele acelea de unde poti lua cadouri (martisoare, flori, iconite etc) intotdeauna este una si cu poli.