| Extr3meLife a întrebat:

Deci am avut o ora pe google classroom si se prostea un baiat si a apasat pe exclude din intalnire pe acele trei puncte de la fiecare elev din intalnire si acum cand apas sa intru pe intalnire zice ca nu ma poate conecta la apel, nu stiu ce sa fac! I s-a mai intamplat cuiva? Daca da, cum pot sa intru iarasi pe intalnire?

1 răspuns:
| AlaSwek a răspuns:

Acea excludere este temporară, si cred ca durează până iese toți participantii. Cu placere!