| anonim_4396 a întrebat:

VA rog heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelppppppp dau funda si voturi in fiecare zi cine ma ajuta! straight face
Deci am samsung Gt-3300k si am blokat nr unei prietene din greseala nu stiu pe ce am apasat si cum il scot de la apel blocaaat ca atunci cand suna imi zice apel blocat! Mentionez ca este doar numarul ei! Cum il scotcrying HELP!

Răspuns Câştigător
| WoaDmulL a răspuns:

O editezi la contacte sau intri la setari si opreste lista neagra sau blocarea apelurilor.