| BabyPink a întrebat:

Deci, încerc să-mi fac un id nou de 2 zile şi nu reuşesc. După ce adaug id-ul care îl vreau îmi cere parola; orice parolă aş pune îmi zice:["Invalid Password
Cannot include your name, ID, or the word "password"]
Nici nu mai ştiu ce parolă să pun, am încercat să pun şi alte caractere dar degeaba!
Un mic ajutor vă rog!batting eyelashes

9 răspunsuri:
| BabyPink explică:

@xxx am încercat de toate!
Şi am încercat şi altfel:am scris întai parola[am pus o parolă diferită de id] şi dupa aia id-ul; şi tot nu merge!
at wits' end
@Gabrielă să sperăm :-

| xxx_3788 a răspuns:

Parola nu trebuie sa fie asemanatoare cu numele idului happy

| xxx_3788 a răspuns:

Cautatima prin pm sa va explic exact ce si cum happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi sa intampla la fel dupa ce adaug id-ul, imi cere parola oric parola as pune nu merge!

Am incercat orice parola posibila si nu merewaiting!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

J mie mi s-a intamplat la fel. Nu va mai merge, trebuie sa faceti alt id. pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu.de cateva zile incerc sa-mi fac un id dar nu merge sa-mi pun parola. daca stie cineva ce trebuie facut sa ma ajute si pe mine.pls.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel big grin ce pot face?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pune parola primavaraefrumoasapecerulseninsevadfluturialbi

| alina_2120 a răspuns:

Va rog mult de tot spuneti-mi si mie:X
am innebunit de cand caut o parola buna...