| loveee04 a întrebat:

BAI vreau sa imi fac un id si cand scriu ce parola vreau sa imi pun nu merge imi da"Cannot include your name, ID, or the word "password" la orice parolastraight face. Ce are? De ce nu mergestraight face. FUNDITA promit:X.

Răspuns Câştigător
| TheClassicGuitar a răspuns:

Nu trebuie sa ai numle tau inclus in parola de ex mariana92 parola nu poate fi mariana sau nici mariana11 sau ceva de genu... Funda?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceiasi problema si nu e nimic din ce ati zis voi mai jos thinking am incercat tot straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trabuie sa-ti faci o parola de cati ani ai tu

| yanis a răspuns:

Pai se poate sa mai existe numele pe care il vrei tu, iar parola poate o scrii gresit a 2a oara...sau prima, nu este exclus

| AleXandrUavfc a răspuns:

Poate adresa sa fie resita, nu si parola, sau ambele!

| dana_4015 a răspuns:

De exemplu, daca numele de cont este Ion( laughing ) parola nu poate fi tot Ion sau Ion22, Ion75 etc. Alege o alta parola. Diferita de numele de cont. Aceasta este explicatia. Si nu uita ca ai promis fundawinking

| anca123j a răspuns:

Poate parola ta are prea multe litere sau prea putine thinking