| ღΡøяŧόćαІάάάㄨρùғάяίήάღ a întrebat:

Deci.ma gandeam la ceva frumos! pentru ca ma plictisesclaughing. si ma gandeam sa mai scriu pe la voibig grin.hhmmm.Eu scriu niste cuvinte...in total 3 propozitii.Si trebuie cu acele cuvinte sa compuneti cate un enunt!
si cele mai frumoase si amuzante enunturi primesc fundalove struck
Nu e asa greuoh go onlaughing
Hay sa va audlove struck

1.Copil,scoala,pizza
2. Femeie, barbat, patrolling on the floor))
3.strada,curva,masinalove struckrolling on the floor)

Răspuns Câştigător
| Hibriiiid a răspuns:

Buna!

1. Copilul nebun a comandat pizza pe adresa de la scoala.
2. O femeie pervesrsa ii propune unui aurolac sa vina la ea in pat, langa barbat.
3.Pe strada o masina a lovit o curva. Ce a ramas din ea erau doar chiloti.

Pa-Pa.

2 răspunsuri:
| duf a răspuns:

Un copil mananca pizza la scoala.
Funda? Nici odata nu-mi mi-a dat cineva o funda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O femeie e bolnava si barbatul ei ii aduce mancare la pat laughing)