| FuckOnCocaine a întrebat:

Domnilor, ce părere aveți despre femeile/domnișoarele care fac topless atunci când merg la plajă?

13 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Nu ma intereseaza, dar stiu ca nu este sanatos pentru ele.

| BRG a răspuns:

Super

| FuckOnCocaine explică:

@Smith, cum ai reacționa, dacă soția sau fiica(dar nu este cazul), ar face topless?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu e treaba mea, adica noi barbatii nu avem sfarcuri sau ce? daca eu am pectoralii mariti trebuie neaparat sa-mi pun sutien? gata, m-am decis! de-acum cind voi merge la plaja o sa-mi dau si izmenele jos, si-asa erau rupte-n cur si in genunchi, in genununchi ca in genunchi dar in partea celalta de ce erau rupte thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai sa ma gindesc?

| FuckOnCocaine explică:

Din cauza unei bășini?

| Vizitiul a răspuns:

Au ce bronza (arata).

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

NICU,
Poate pentru că le-a găurit TILICA?

Madă:
Cool : http://www.youtube.com/watch?v=jbqpG5fYai4

| FuckOnCocaine explică:

Iubito, ești nebună! rolling on the floor

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Draga mea amantă,
Ştiam, pentru că-mi zici în fiecare noaptebatting eyelashes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

F.O.C. vaaaai blushing,eu asa ceva nu mai fac de cind cu alarma falsa, am zis ca dau un vint si s-a lasat cu intemperii
Eroticisto, stii faza cu nu e treaba magarului de unde beau oile apa? la tine e invers, nu e treaba la oaie ce gaura am eu la...

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

NICULE,
Du-te omule la colţ de stradă şi cânt-o pe-aia a lu' Ciorbă big grin.

| VadTot a răspuns:

Aici erai, Mitică?

Treci dracului acasă, pedofilule! Îi zic eu la mama ce faci tu pe net. Luna asa iar ne sare din porția de brânză și ouă, prostule! sad
RĂSPUNSUL ESTE: