| lexxxy a întrebat:

Dupa accidentul din Muntenegru am zis sa va intreb si pe voi daca stie cineva de drumul de la Borsec spre Toplita iar mai apoi catre Bilbor ca sa ajunga in Saru Dornei?

Eu va avertizez ca din Bilbor se urca pe un drum accidentat pana la o altitudine destul de mare iar mai apoi incepe coborarea unde abia incape o masina pe straduta si e si foarte rau de mers gen "off road" si iti distrugi masina plus ca marginea prapastiei este foarte aproape si in orice clipa poti sa te prabusesti in gol. Multa atentie

1 răspuns:
| SandaConstantin1 a răspuns:

Nu stiu nu pot sa te ajut cu intrebarea asta