| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

E adevarat ca daca un barbat foloseste sampon de femeie sau parfum de femeie ii se va spune, muiere sau pi..do?

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Este fals!

| LoveSleep a răspuns:

Ai cate un raspuns ok, apoi arunci bomba cu o intrebare foarte stupida. Ne bagi in ceata

| Justme79 a răspuns:

Bună și eu am obiceiul să folosesc câteodată parfumuri bărbătești sau chiar șamponul asta înseamnă că sunt băiat daca ție îți place restul lumii numai contează părerea mea

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu am intâlnit barbati, care să miroasă a parfum de femeie. Șampon, nu știu, fiecare face ce vrea in intimitatea băii sale.
Nu li se spune nicicum. Nu trebuie catalogați. Un om educat, nu folosește un limbaj de cartier.

| FreddieM a răspuns:

N-am auzit asa ceva. Oricum, de ce n-ar folosi? Pace