| Ribos a întrebat:

Are ceva daca un barbat foloseste deodorante de femeie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Daca nu te deranjeaza sa mirosi a deodorant de femeie poti sa iei

| Wøodenpints a răspuns:

O să miroși a vagin. IAr dacă asta nu te deranjează, o să miroși a vagin transpirat.
Tu de ce crezi ca există deodorante speciale de bărbați și femei? Nu e vorba doar de miros, dar în general un bărbat transpiră mai mult decât o femeie, și are transpirația mai "tare".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Dar de ce să foloseşti de femeie, când poţi folosi de bărbat?
E ca şi cum ai întreba, are ceva dacă port lenjerie intimă de femeie?
Sună penibil, zău acum!
Te pup!

| karsivan a răspuns:

Nu se intampla nimic doar ca miroase ca o femeie dar sunt unele deodorante fara miros. cele de barbati sunt mai speciale au miros barbatesc si sunt mai puternice rezista mai mult ca pentru barbati.

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Daca te recunoaste cineva, atunci e cam jenant. In rest, e totu' ok. happy