| 21ndstillachild a întrebat:

Ce se intampla daca un barbat foloseste sampon de femeie?!

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Absolut nimic nu se intampla

| Saya a răspuns:

Sa nu te miri daca o sa te strige lumea pe strada hei capsunico!laughing)

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Incearca si o sa vezi.
Se va transforma in femeie.
Doar glumeam:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In principiu, nimic. Nu vad de ce s-ar intampla. Insa samponul pentru femei este mai delicat, deci nu are acelasi efect pe scalpul unui barbat. Ceea ce inseamna ca poate nu iti va indeparta matreata sau nu iti va face parul mai fin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Devine muiere!

| OmuFoarfeca a răspuns:

Ti se face parul blond si iti creste mare iti cresc sani pana la finalul zilei vei deveni o femeie (implinita).

| Gaby405 a răspuns:

Iti va face parul mai matasos acum depinde de sampon. funda

Răspuns utilizator avertizat
| ACboxeur a răspuns:

Ii cade puta! :-s

| Tin a răspuns:

Nimic.

| raluu05 a răspuns:

rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))cea mai tare intrebare care o putui auzii pe ziua de azi!

| Mestecaciosul a răspuns:

Vei deveni un monstru jumate femeie jumate barbat( jumatatea de femeie e mai mare).
Oricum, acum serios tu chiar crezi ca ti se poate intampla ceva?