| Andr33 a întrebat:

E adevarat ca Hannah Montana s-a tuns cheala :o

Răspuns Câştigător
| sTeFaN. a răspuns:

Dmonik iti raspund ...Si lui miley cyrus i s-a ars parul deoarece Hannah si miley e aceiasi persoana

66 răspunsuri:
| Sakura_4185 a răspuns:

Nu...thinking dar sa stii ca de cand a aparut melodia can'r be tamed, la un concert avea parul scurt

| sharpai a răspuns:

Nu ce ai

| andreea_9758 a răspuns:

Andr33 Nu nu e adevarat Miley(Hannah Montana) nu s-a tuns ea nu ar face niciodata acest lucru

| andreea_9758 a răspuns:

Andr33 ce te face sa crezi asta miley nu se tunde si tu onnyy nu ii place sa fie cheala si asa cu miley nu e cheala.bine

| qwedcxza a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| qwedcxza a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaa

| Bianca_3384 a răspuns:

Doamne ce prosti sunteti 1. ocheama destiny hope cyrus http://ro.wikipedia.org/wiki/Miley_Cyrus 2.nu e saraca fata pentru ca e parasuta ca sa saruta cu toti baietii 3.si nu sa tuns cheama LOL mai cititi si voi ziarul p...r care sunteti