| kdnkdf a întrebat:

Am inteles ca in Hannah Montana Forever va juca selena gomez. E adevarat? Si dupa ce se termina Hannah Montana Forever nu va mai fi niciodata Hannah Montana?

Răspuns Câştigător
| dlemian a răspuns:

In unele episoade va juca selena da hannah nu va mai fi

98 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Nu stiu daca va juca Selena. Dar ep. le vor repeta in continuarewinking

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Nu va juca selena dar hannah mintana forever va fi ultimul sezon in care va juca miley cyrus, apoi cred ca va juca fata aia de la disney sora mai mare a lui chearly sau cum se mai scrie!

| ceco a răspuns:

A aparut Hannah Montana Forever...Pentru cei/cele care stiu engleza serialul poate fi urmarit gratuit aici http://www.sidereel.com/Hannah_Montana

| ፚᏬፚᏬ a răspuns:

Nu stiu! Si sincer as vrea sa aflu si eu!

| Maddu a răspuns:

Eu nu stiu sau cel putin nu am auzit niciodata ca va juca Selena gomez in Hannah Montana. dar ce stiu e sigur al patrulea sezon va fi ultimulbig grin. Adica va mai fi dar cu episoadele din sezoanele 1, 2, 3, 4. Sezonul 5 nu va mai fi.Sursa.Revista bravo cu un interviu al lui Miley Cyrus. se va baza pe cariera muzicala si poate si ca actor cum a fost si in Last Song.

| Catzelush a răspuns:

Serialul Hannah Montana se va termina pe la sfarsitul lui 2011, conform wikipedia.Serialul Hannah Montana are 4 sezoane si 92 de episoade.

| angel_2423 a răspuns:

Selena Gomez este din cate stiu eu noua printesa disney. Cred ca ea o va inlocui pa Miley in Hannah Montanna. asa am auzit happy

| andreeaemi17 a răspuns:

Va spun eu ce se intampla ca tata e producatorul
nu va mai fi sezonul 5 pentru ca miley vrea sa plece din america sa se duca in vacanta si nu mai vrea sa faca sezonul 5 ca s-a certat cu tata
si daca nu mai merge in vacanta face ultimul episod din sezonul 4
daca nu mai sunt decat 5-6 episoade din sezonl asta si o sa il dea de la iceput apoi.

| Loreen777 a răspuns (pentru andreeaemi17):

Duteeeee tuuu... Taica-tu ii producatoru in visele tale..Ai vrea tu..Sa nu mai postezi minciuni, ok scumpiii? Ca nimeni nu le crede din pacate pentru tineee!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred asa ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bada va mai fii si nu va juca selena gomez rolul lui hannah montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dece joaca rolul selenei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu fata!, daca o sa mai fie Hannah Montana dupa acest sezon, si nu cred ca Selena Gomez va juca in Hannah Montana Forever cred ca e mai bine sa avem rabdare si sa vedem ce surprize ne mai pregateste Hannah Montana!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu va mai fii hannah dar va da sezoanele 1 2 3 4. am inteles ca sezonul 4 va avia 11 episoade plus unul de final care va dura o ora si in care miley va decide ce va face cu secretul. dar am vizionat 2 episoade in episodul 5, apare gace si miley se desparte de el ca olivar ii arata o poza in care giache o saruta pe alta si miley se desparte de el. iar in episodul 7 apare gese si el si miley sunt iubiti cautati pe net si va da episoadele mentonate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca va juca selena gomez sper ca da ptc este o acrita talentata si da acesta va fi ultimul sezon din pacate sad. eu sper ca macar inca vreo 2 ani sa tot repete episoadele si sa stii bulinutza123 ca nu vor mai aparea episoade cu hannah montana noi dupa ce sezonul 4 va avea sfarsitul nu va juca sora aia a lui charlei pentru ca in hannah montana in rolul principa e miley cyrus si poate ai inteles gresit poate sora lui charlei va juca in alt film ce va aparea nou la disney dar sigur nu in hannah montana si auziti am o intrebere ii adevarat ce zice pe net ca episoadele astea cu hannah montana forever se vor difuza fff rar o data pe luna cate un episod? ptc ar fi rau ca e prea rar dar intr-un fel e bine ca asa hannah va dura mai mult si am auzit ca la sf sezonului va fi ultimul episod de o ora cand miley decide daca sa dezvaluie secretul lui hannah sau nu. si daca aprape am plans la finalul sezonului 3 chiar daca mai urma un sezon dar totusi am plans ca era emotionant cred ca fac crize cand se termina sezonul 4 pentru va fi foarte emotinant cum ii ultimul episod din toate dar oricum hannah montana va ramane in sufletul meu "forever" ptc mi-a placut fff mult serialul... l-am iubit era fff amuzant si mie o sa imi placa in continuare de miley si o so iubesc la fel de mult ...ramas bun hannah montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu joca Selena Gomez din cate stiu dar ce stiu sigur este ca john cena va juca in hannah montana forever si daca nu ma credeti cautai hannah montana forever episodul 7 partea 2.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa cred ca va juca selena gomez cu hannah in serialele hannah montana forever.
am auzit de la cineva ca hannah nu mai este la moda.
este adevarat?
imi place selena si hannah, justin biber, kick jonas.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu nu-s nebuna dupa hannah asa ca nu stiu nimk v-am pupat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eu asa cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va fi ultimul szon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mincinoaso

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga, Bia.nu stiu sigur daca va juca Selena Gomez. dar din cate am citit acesta este ultimul sezon cu Hannah Montana.si eu am fost dezamagita...Miley Cyrus a hotarat sa nu se,, mai prosteasca''(a zicem) si a mai spus ca doreste sa devina mai matura.si sa nu mai joace in Hanah Montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, selena a jucat doar intr-un episod hannah montana 2 sau 3 nu stiu exact

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine mai stie saitiri de jocuri plizz care mai stiehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt curioasa sa vad acest episod

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bulynutza123 de unde stii tu ca dupa ce se termina hannah montana va juca sora mai mare a lui charlie? daca imi raspunzi adunci te voi crede!