| madalinamihaela a întrebat:

Este adevarat ca exista o ambulanta neagra care fura copii de pe strada si le ia organele?

44 răspunsuri:
| carla_2441 a răspuns:

Eu nu st ce sa mai cred dar cred ca nu exista

| Corleone_7681 a răspuns:

Parerea mea e ca nu exista, ar fi un mare balamuc in toata tara daca ar fi astfel de traficanti si lumea ar fi alertata. salut

| Bogdan_2146 a răspuns:

Ba eu am 14 ani am auzit si eu chestia asta si parerea mea este ca este adevarat dar nu prea cred ca in Romania sunt asa multi poate or fi am auzit si eu de 3 copii din drobeta turnu severin eu sunt din tg-jiu. Deci eu pana acum la mine in oras n-am auzit de traficanti eu zic ca aia sunt doar niste oameni care au nev de bani in spatele lor sunt tot niste profesionisti de ex doctori pot fi ca doar nu stie un om obisnuit sa scoata un rinichi. Asa ca eu va urez mult noroc si nu va fie frica cand iti este frica atunci ti se poate intampla.Asa ca mult noroc. big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| Boss_ShEfu_1991 a răspuns:

Daa pe mine era sa ma fure dai in morti lor de tarani

| niculae_1239 a răspuns:

Domne ce nebuni cineca fura organe NU CRED ASA CV nu credeti asa ceva fac mistouri doar svonuri laughing)))))))))))))))))) rolling on the floor eu nu cred

| Valentin_Valy_1987 a răspuns:

Nu se face foc fara fum... trebuie sa fim ma precauti nu pierdem nimic daca suntem mai atenti in viata de zi cu zi... adevarul este ca unii oameni s-au indobitocit de atata fuga dupa vant.

| Ganea_Sabrina_1998 a răspuns:

Mie imi este frica
am vazut astazi de 3 ori aceasta ambulanta