| Kernyng a întrebat:

Este cineva care joaca metin2 light si care imi poate spune cand se deschide stiu ca este numai in weekend dar de obicei il deschidea si vinerea iar duminica trecuta nu a fost deschis. Deci se mai deschide. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AdyHytPower a răspuns:

Se deconecteaza din cauza playerilor care isi fac cate 3-4 conturi si fac lag apoi si le pun shop le lasa asa si nu te lasa pe tine sa intri daca vrei sa te joci intra dimineata pe la 8 si seara pe la 10-12 please fundita

3 răspunsuri:
| royaldestroy a răspuns (pentru AdyHytPower):

Stiti site-ul? me.acidulat69 si ziceti detalii

| royaldestroy a răspuns:

Cine imi poate da si mie site de metin2light... me.acidulat69 va rog!

| angelo04 a răspuns:

Este descis de la 8 dimineata pana pe la 1 2 iar dupa pe la 9 pana la 1 noapte pliz fundita