| anonim_4396 a întrebat:

Eu am sims 2, sims 2 seasons, si sims 2 bon voyage am incercat sa download haine lucruri etc dar nu imi apar in sims si nu gasesc nici fisierul unde l-am salvat.
Pliss ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| deadea23 a răspuns:

Cand le downloadezi, unde ti se downloadeaza? Daca ti se downloadeaza cu mozilla, dai click dreapta/Open the folder location sau ceva de genu si iti intra in folderul in care se afla.
De obicei se downloadeaza in C://documents and settings/downloads.
Sper ca te-am putut ajuta.

2 răspunsuri:
| Deny225 a răspuns:

Ms m-ati ajutat mult