| anonim_4396 a întrebat:

Fiecare primeste un nume cand se naste, dar trebuie sa fie in stare sa-si boteze viata cu un cuvant care sa-i dea sens.
Ce nume i-ai da vietii tale?

41 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Speranta!

| raMLesS a răspuns:

Moarte! laughing

| Alyra a răspuns:

Aiurea.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Singur.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru raMLesS):

Esti cumva deprimat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Minunat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Alyra):

Totul iti este indiferent?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Ai devenit un cavaler ratacitor.

| Alyra a răspuns (pentru anonim_4396):

Oarecum.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate. Alerg pe langa timp. Ma opresc din loc in loc pentru a ajuta pe cine pot. Dupa ma intorc la drumul meu. Cu toate ca stiu, ca pot sa ii fac sa inteleaga mai bine, dar tot ar da inapoi. Asa ca nu conteaza...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numquam

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu dar am chef de glume, hai că mă duc să mă întâlnesc cu o gagică laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru raMLesS):

Si ce ne spui noua?

| raMLesS a răspuns (pentru Florentina9210):

El ma întrebat big grin

| Florentina9210 a răspuns (pentru raMLesS):

M-a*
Puteai sa spui ca ai doar chef de glume si atat.winking

| raMLesS a răspuns (pentru Florentina9210):

Ok, hai că mă duc să mă întâlnesc cu o gagică.

| Florentina9210 a răspuns (pentru raMLesS):

Drum bun, cale batuta. laughing

| raMLesS a răspuns (pentru Florentina9210):

Drum bun şi cale bătută, hai că ne vedem la nuntă, când nunta s-a terminat, mireasa buchetul a aruncat laughing.

| Florentina9210 a răspuns (pentru raMLesS):

laughing hai, pleaca dupa capul meu!

| raMLesS a răspuns (pentru Florentina9210):

Pleacă după capu' meu, ce m-i te-a dat dumnezeu, eu sunt slab tu fă-mă tare fiind că mâine plec la mare, scot telefonul' aprind blitzu şi dup' mă sună Găbytzu, vrea să mergem acum afară că ne-aşteaptă-o domnişoară rolling on the floor)

| Florentina9210 a răspuns (pentru raMLesS):

Aha, toti vreti domnisoare. smug.
hai, mai continua! laughing

| mgtow a răspuns:

TIRwinking

| raMLesS a răspuns (pentru Florentina9210):

Fiind că toţi vrem domnişoare, ne vom duce-acum la mare, ne vom cumpăra shaormă şi dup' o să mâncăm vomă.
Şi ca să ne treacă greaţa, noi stăm până dimineaţa, noi petrecem binişor, fiind că mâine o să mor laughing rolling on the floor))

| Florentina9210 a răspuns (pentru raMLesS):

rolling on the floor) nu esti sanatos.
Cu rimele tale, asteapta tipa aia mult si bine.
Hai lasa-ma pe mine si du-te la intalnire.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Da' ce rea te facusi, draga mea, ce s-a intamplat?smug. Te salut cu stima!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu dragul meu, doar glumesc cu baiatul.
Nu stiam ca e atat de bune la rime.
Si eu te salut! smug

| raMLesS a răspuns (pentru Florentina9210):

Numai plec la întâlnire, fiind că te-am văzut pe tine, să ştii eu-s ramless beleaua, care-ţi bate ziua căţeaua.
Poezie poezie, p. paştele e de hârtie, dac-ar fi de ciocolată, l-aş mânca eu pe tot, mulţumesc cu plăcintă! laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru raMLesS):

rolling on the floor)) Da-mi pace!

| Drimmero a răspuns (pentru raMLesS):

Cand te-ai dus dupa insuratoare, nu stiai ce fata are, asa ca ai renuntat si altul mireasa ti-a furat.Mai spune-mi cateva rime ca sa-ti zic daca ma intreci pe mine!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

A,ok. Am crezut ca ai pornit al 3-lea razboi mondial, dar nu e nimic, si de era sa-l pornesti, iti saream in ajutor!