| RAY a întrebat:

Ce scop, sens ai dat tu vieții tale?

10 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Sa traiesc dupa bunul plac, pana acum imi iese de minune, cand esti tanar si te ajuta si sanatatea viata e geniala.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Inca il caut.

| Mosotti a răspuns:

Sa ma bucur de fiecare zi la maxim cat se poate.

| Wr3nch a răspuns:

Sa castig destui bani cat sa fac ce imi place.

| Hammurabi a răspuns:

Nici unul.
Îmi place să mă las purtat de val și să profit de fiecare moment.
Până acum a mers perfect.

| wildthing a răspuns:

Mie mi se pare ca viata nu are nici un sens, e doar risipa de energie cosmica...dar pana la urma nu inteleg nici sensul existentei universului. Daca mi se permite exprimarea, de ce trebuie sa existe EXISTENTA?

| FreddieM a răspuns:

Cu bune cu rele, tot înainte pan' la capăt.
Cheers

| CIaudiu a răspuns:

Sa imi irosesc timpul ramas cu lucruri care sa ma faca fericit pe cat de mult posibil.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Sa studiez literatura in profunzime si sa le-o predau si altora!

| Endita4689 a răspuns:

"Deșertăciunea deșertăciunilor, totul este deșertăciune și vânare de vânt."
Pe de altă parte, viața are un sens cu siguranță, noi nu îl găsim.
Ce este drept: tu ca om de omenie te zbați, lupți ca totul să fie bine pentru tine și cei din jur.
Și se poate termina totul într-o secundă.
Ce rost a avut lupta, numai Dumnezeu știe.