| anonim_4396 a întrebat:

Fiecare primeste un nume cand se naste, dar trebuie sa fie in stare sa-si boteze viata cu un cuvant care sa-i dea sens.
Ce nume i-ai da vietii tale?

41 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Vai, eroul meu! big grin

| raMLesS a răspuns (pentru Florentina9210):

Pace-ţi voi da de curând, fiind că mă duc să mănânc, voi mânca nişte sarmale, fiind că m-i sa făcut foame.
Drimmero eşti un barosan, ai capul ca de tavan, dac-o palmă îţi voi da, te vei duce la florentina rolling on the floor

| Florentina9210 a răspuns (pentru raMLesS):

rolling on the floor))) Doamne fereste, tu nu ai leac, baiete...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Se traduce in vreun fel?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Incerci sa-ti reglezi conturile cu tine insuti
? Opreste-te macar o clipa si priveste in jurul tau, asculta, simte! Spune-mi ce vezi? Da-mi, te rog, detalii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Niciodata, am tradus pe google in latina sa par mai interesant. laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. Sau am incercat... M-am oprit mereu. Am simtit. Era un nor negru oriunde mergeam. In acel nor erau adunatura de oameni. Dar am reusit sa vad mai incolo si alte persoane care faceau ca mine, plecau. Dar asta nu ma ajuta cu nimic. Sper doar sa ca toate aceste persoane sa ajunga undeva, sa poata sa alung acel nor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Esti atat de dulce!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Ma tem ca nu ai privit catre ce trebuia, ca te-ai concentrat doar pe ce ai vazut la prima privire, ma tem ca nu esti atent la detalii.Priveste inca o data, vei vedea totul sub o alta forma. AI INCREDERE!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Tot privesc. M-am saturat sa fiu dezamagit. De asta nu mai am asteptari. Dar sa nu crezi ca e mereu asa... Mereu ma uit si dupa iar intru intr-o stare ciudata. Dupa ce imi trece iar o fac. Si tot asa...

| milkie a răspuns:

Tristete.