| RAY a întrebat:

Folositi discord? Daca e sa existe un chat TPU care ar fi cea mai buna plaforma?

Răspuns Câştigător
| qwertpro a răspuns:

Discord evident e cel mai bun, dar pot fi create grupuri si pe messenger si whatsapp.

13 răspunsuri:
| IntrebareSiraspuns59 a răspuns:

Discord, TPU nu va avea sectiuni, giveaway-uri si grupuri specifice. Si in plus Discord este popular in alte tari deci pe TPU vom da de romani decat.

| deeeaqq a răspuns (pentru IntrebareSiraspuns59):

Pentru chat off-topic e destul de ok, iar dacă e nevoie se pot face camere speciale pe respectivul sv pentru anunțuri etc.

Într-adevăr, posibil să nu fie foarte populat deoarece nu toate persoanele de pe acest minunat site folosesc Discord, dar asta e.

| OrdanKarris a răspuns:

Foarte misto Discordul!

| aXy99 a răspuns:

Se face destul chat aici laughing

| RAY explică (pentru aXy99):

Vorbind serios, practic cam pe unde socialiseaza oameni

| RAY explică (pentru deeeaqq):

Eu am creat deja, de asta am pus intrebarea https://discord.gg/gCNYVQd

| RAY explică (pentru OrdanKarris):

Serios,iti place

| RAY explică (pentru deeeaqq):

Dar chiar fara a avea instalata aplicatia pe telefin, pc merge prin broswer

| RAY explică (pentru qwertpro):

Dar se vede nr de telefon pe wap, pai mergem pe Discord

| qwertpro a răspuns (pentru RAY):

Hmmm pai chiar de se vede nr de telefon nu e problema, adica daca cineva are de gand sa sune la 3 noaptea, block si atat.mai e si messenger, dar cred ca e suficient si discord.

| RAY explică (pentru qwertpro):

Asa e, de ce nu si pe wapp in viitor

| Modifica a răspuns (pentru RAY):

Mersi mult pentru ca mai scos de pe grup (DISCORD)

| RAY explică (pentru Modifica):

Nu te am scos pur simplu am facut creat unul nou http://discord.gg/NzxdeW5

am crezut ca primiti mesaj de la discord