| Kraxy a întrebat:

FUNDA
va rog dati-mi si mie un server counter strike 1.6 de ZM(zombie mod in care sa faci foarte repede ammo pack va roog

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Cs7.stedu.ro:X Intra acolo il gasesti pe Mucealaughing vb cu el despre orice.sau baga id tutu_tut94.tongue dai o funda?

99 răspunsuri:
| teruplacsdenustiicee a răspuns:

Ba intar daca vr pe sv asta zm.mnx.ro are mod zm are tun eu joc pe zm devil ssi pe 92.115.57.55 pe astea joc eu

| teruplacsdenustiicee a răspuns:

Intra ma pe zm.mnx ca eu joc pe am.devil si pe 92.115.57.55

| teruplacsdenustiicee a răspuns (pentru kadelin99):

Intra pe zm.devil.ro,connect 92.115.57.55

| bogdan_1803 a răspuns:

zmevilgaming.zapto.org intra pe asta are banca limita de stocare este 1500 are jetpack+bazooka slot gratis vip pe 15 voturi itemele nu sunt scumpe si amo se fac repede cam 600pe mapa daca stii sa joci are si optiunea /rank multe sv de zm nu prea au

| mechanIc a răspuns:

Zm.gamez-arena.com gloante infinite amo faci repede totu ieftin intrati tragi fara sa reincarci

| TudorAlexandru a răspuns:

86.105.27.231:27015. se fac foarte repede ammo. si ai si multe extra items. Se cauta si admini pe server Y! M: tudor_alexandru_96@yahoo.com

| oXXigeNNruNNNing a răspuns:

Dmg.cs1.ro ñu e zm da merita!

| oXXigeNNruNNNing a răspuns:

Dmg.cs1.ro nu e zm da merita!

| oXXigeNNruNNNing a răspuns:

Nu e zm dar merita dmg.cs1.ro

| State_Marius_1998 a răspuns:

Intra pe sv asta 78.96.26.25:27014 se face repede amo
primi 15 playeri care aduc alti playeri pe sv vor primi admin owner

| State_Marius_1998 a răspuns:

Se da admin+vip free daca aduceti playeri pe sv 78.96.26.25:27014

| mihaita889 a răspuns:

Zm.devil.ro iti da 100 ammo la inceput faci foarte repede ammo si in plus daca omori unu iti da 100 ammo

| mihaita889 a răspuns:

Zm.devil.ro iti da 100 ammo la inceput

| caestimarecaestimic a răspuns:

Serverv de zm gata facut go go admine free 95.64.38.101:27015 mod zm la cs_mdy12
e din 2013.

| alex1212312313415 a răspuns:

Ia sv meu i cel mai fain sv din lume

| alex1212312313415 a răspuns (pentru pacaleala):

Ia sv meui cel mai fain sv din lume 109.102.181.8:27015

| ismokeaer a răspuns:

Zm.joinet.ro
ai gloante infinite cumperi jetpack etc.winking

| Andrei_Goje_1988 a răspuns:

Zp.gogames.ro ii ff tare iti da vr 200 ammo la inceput da faci repede poti lua jetpack bazooka armura anti infectare si alte chestii ii tare oricum

| MyNameIsKLAUS a răspuns (pentru Trivium):

Ba da zm.devil.ro

| flavyx a răspuns:

Zp.csneamt.ro e amo fast si in banca ai 100000000 ammo.Scrii in chat /bank sa vezi ca asa e la mine.Pentru admin sau vip adauga idul de mess miliardaruf.

| flavyx a răspuns:

Zp.CsNeamt.Ro e super amo fast.

| shadow222 a răspuns:

89.39.126.243:27015 intra

| flavyx a răspuns:

Zombie.csneamt.ro e amo fast si se da admin/vip pe ore.La 45 ore pe asta ai owner!

| Poteaca_Yonutz_1994 a răspuns:

Nu stiu frate eu stiu multe sv de cs mod zm! si sunt foarte tari! kraxy add: stefanmagareata iti voi da eu sv am multe! si bune

| pavaleanu0555 a răspuns:

Veniti pe sv asta de cs e super se face ammo repede nu sunt multi pe sv deci nu-i lag! 89.33.242.51:27016!

| shadow222 a răspuns:

Un sv misto de zm 89.33.242.51:27016

| shadow222 a răspuns:

Veniti cel mai tare sv de zm 89.33.242.51:27016

| flavyx a răspuns:

Zm.devil.ro.E amo fast e full aproape mereu.Pentru admin adauga id de mess alexandra_pct sau intra pe www.devil.ro sectiunea zm pentru cereri.

| huni10 a răspuns:

Connect cs.armagedon.lt:27015,,,daca intri iti da automat vip.Are de toate:vip extra items, extra items... Daca scti in chat /deposit all iti da cat vrei.

| huni10 a răspuns:

Connect cs.armagedon.lt:27015,,,daca intri iti da automat vip.Are de toate:vip extra items, extra items... Daca scti in chat /deposit all iti da cat vrei de ammo, adica scrii odata iti da 1000 ammo inca odata scrii inca 1000 ammo big grin.