| Kraxy a întrebat:

FUNDA
va rog dati-mi si mie un server counter strike 1.6 de ZM(zombie mod in care sa faci foarte repede ammo pack va roog

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Cs7.stedu.ro:X Intra acolo il gasesti pe Mucealaughing vb cu el despre orice.sau baga id tutu_tut94.tongue dai o funda?

99 răspunsuri:
| RAMBOX a răspuns:

88.198.143.3:27015 e un server fain big grin

| State_Marius_1998 a răspuns:

Intra pe sv asta 78.96.26.25:27014 se face repede amo
primi 15 playeri care aduc alti playeri pe sv vor primi admin owner

| State_Marius_1998 a răspuns:

Se da admin+vip free daca aduceti playeri pe sv 78.96.26.25:27014

| Poteaca_Yonutz_1994 a răspuns:

Nu stiu frate eu stiu multe sv de cs mod zm! si sunt foarte tari! kraxy add: stefanmagareata iti voi da eu sv am multe! si bune

| Poteaca_Yonutz_1994 a răspuns:

Daua dmin free+vip 5.14.236.103:27015 luati id de mes: stefanmagareata

| Fannatic_Cosmin_1995 a răspuns:

Ba simcer servaru meu al bate pe toate eu am amo 300000000 si am facu amo in 2 zile si sunteti niste fraieri servarele voastre nici nu merg mai bine intrati pe asta asta e cel mai tare servar din lume arme legedar vip gratis dela ora 6 pana la ora 11 si asta e servaru meu salut 89.40.233.57:27015 happy

| StapanulIntuneriCulUi a răspuns:

Intrati pe Zombie.Freakz.Ro gloante nelimitate lm 3happy foarte tare sv si nu va mint!happy {Funda va roghappy}

| cAtAlInNn a răspuns:

Z1dRaX iti spun cu cea mai mare sinceritate ca zp.xqs.ro este unul dintre cele mia tari sv: are banca, are de toate(extra item-bazooka-chainsaw-gauss-antidote gun etc)deci e super si faci super repede amo lol am ramas is eu miratstraight face
cred ca faci cam
din 100 dmg 2 amo packs
intelegibig grin

| ti97bi a răspuns (pentru cAtAlInNn):

Bah intrati pe > cs.armagedon.lt:27015 - este super.Cand intri eu iti dau automat admin! Are de toate. (ammo fast)

| palarier a răspuns:

Zm.devil.ro faci foarte repede ammo si adminu e de trebuie

| pavaleanu0555 a răspuns:

Veniti pe sv asta de cs e super se face ammo repede nu sunt multi pe sv deci nu-i lag! 89.33.242.51:27016!

| Polistu_Dali_1997 a răspuns:

Zombii.hopto.org hai go go go 10 lasermine e super Fain!

| mechanIc a răspuns:

Zm.gamez-arena.com gloante infinite amo faci repede totu ieftin intrati tragi fara sa reincarci

| Ionete_Florin_1976 a răspuns:

Zm.devil.ro iti da de la inceput 100 ammo packswinking si in plus daca dai intr-un zombie primesti 50 ammo daca omori unul primesti 100 ammo packs

| Trivium a răspuns (pentru Ionete_Florin_1976):

Nu e adevarat ma

| MyNameIsKLAUS a răspuns (pentru Trivium):

Ba da zm.devil.ro

| bogdanbrunetu96 a răspuns:

Connect Furien.PlayCstrike.Com
The Best Server Furien 4 Ever big grin

| laurentiu2004 a răspuns:

E misto zm.csforce.ro acum cu 90000 ammo iei vip fast ammo banca extra items extra items vip daca ma gasesti ma cheama THE PRO_LAUR pe sv.

| MuzikeNN a răspuns:

Zp.CsHellWorld.Com. connect Zp.CsHellWorld.Com. cel mai tare server de zp pe care l-ati vazut. avem un staff prietenos, banca cu limita de2500 de ammo, multe clase de zombi, moduri. TOT ce va doriti! Intrati si ajutati-ne sa-l facem full!

| ismokeaer a răspuns:

Zm.joinet.ro
ai gloante infinite cumperi jetpack etc.winking

| denial99 a răspuns:

Zm.mdy.ro e tare ati da ammo an banca vreo 750 big grin acum fund

| lovewar a răspuns:

Salut uite aici este serverul meu propriu poti deveni admin IP :192.168.1.10:27015 sau add pe messenger: catalinaligator@yahoo.com pentru mai multe informatii.

| huni10 a răspuns:

Connect cs.armagedon.lt:27015,,,daca intri iti da automat vip.Are de toate:vip extra items, extra items... Daca scti in chat /deposit all iti da cat vrei.

| huni10 a răspuns:

Connect cs.armagedon.lt:27015,,,daca intri iti da automat vip.Are de toate:vip extra items, extra items... Daca scti in chat /deposit all iti da cat vrei de ammo, adica scrii odata iti da 1000 ammo inca odata scrii inca 1000 ammo big grin.

| huni10 a răspuns (pentru huni10):

Imi pare rau dar chestia cu /deposit all l-am anulat!

| Cireasa_Razvan_1988 a răspuns:

Iti spun sincer ca zp.xqs.ro e cel mai tare servere de cs 1.6

| BogdanBossPWI a răspuns:

Zm.gamelife.ro funda?

| Kraxy explică (pentru BogdanBossPWI):

E dată nu vezi? laughing Dar mersi oricum happy

| CodryX a răspuns:

| oXXigeNNruNNNing a răspuns:

Dmg.cs1.ro ñu e zm da merita!

| oXXigeNNruNNNing a răspuns:

Dmg.cs1.ro nu e zm da merita!

| oXXigeNNruNNNing a răspuns:

Nu e zm dar merita dmg.cs1.ro

| Andrei_Goje_1988 a răspuns:

Zp.gogames.ro ii ff tare iti da vr 200 ammo la inceput da faci repede poti lua jetpack bazooka armura anti infectare si alte chestii ii tare oricum

| caestimarecaestimic a răspuns:

Serverv de zm gata facut go go admine free 95.64.38.101:27015 mod zm la cs_mdy12
e din 2013.