| Kraxy a întrebat:

FUNDA
va rog dati-mi si mie un server counter strike 1.6 de ZM(zombie mod in care sa faci foarte repede ammo pack va roog

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Cs7.stedu.ro:X Intra acolo il gasesti pe Mucealaughing vb cu el despre orice.sau baga id tutu_tut94.tongue dai o funda?

99 răspunsuri:
| Cojocari_Natalia_1969 a răspuns:

Dati-mi un server in care sa aiba lasere si ammo tare repede dar de ce lamine cind apes m nu merge menu?

| Cojocari_Natalia_1969 a răspuns:

Va recomand cel mai bun server din lume! este zm.vypercs.com:27015 aici primesti de la incepu 99999 ammo va inchipuiti?

| easada a răspuns:

Cel mai bun este zp.xqs.ro faci dintr-un glont (1) 260 ammo Eu sunt AWP si am 24 de mii de ammo intra si tu si iti donez cati vrei.

| Iordache_Gabriel_1997_9yAN a răspuns (pentru easada):

Dati-mi un servar de zm ammo sa ramana salvat si sa faci repede ammo

| RobertLuci a răspuns (pentru easada):

Sigur este acesta serverul ca la mine nu a mers adica nu se conecta

| teruplacsdenustiicee a răspuns:

Ba intar daca vr pe sv asta zm.mnx.ro are mod zm are tun eu joc pe zm devil ssi pe 92.115.57.55 pe astea joc eu

| teruplacsdenustiicee a răspuns:

Intra ma pe zm.mnx ca eu joc pe am.devil si pe 92.115.57.55

| Roberto_Roby_1995 a răspuns:

Dati-mi va rog repede un counter strike 1.6
care sa se salveze datele numele etc! Vatog mare nevoie

| Pitarca_Crystyan_1986 a răspuns:

Uite aicea se numeste :zmxp.play4cs.ro este foarte bun

| Vyrgyl007 a răspuns:

83.103.234.252:27015 (server nou nout zm mode 2013) ammo se face repede se ofera admin gratis

| alex1212312313415 a răspuns:

Ia sv meu i cel mai fain sv din lume

| Iordache_Gabriel_1997_9yAN a răspuns:

Dati-mi un sv de zm cu ammo sa se salveze si sa faci repede ammo

| Alexutu_Alex_2000 a răspuns:

Incearca zm.csforce.ro. si daca scrii /take all iti da 9999999 de ammo

| kadelin99 a răspuns:

Va rog datim un server sa faci ammo repede si sa fie bun serveru va rog frumos

| Alexx21 a răspuns (pentru kadelin99):

Zm.j2p.ro sau zm.devil.ro

| teruplacsdenustiicee a răspuns (pentru kadelin99):

Intra pe zm.devil.ro,connect 92.115.57.55

| zorokas2 a răspuns:

Hadeti toti pleri pe servarul meu se da admin 86.34.209.203 gratis si ie cel mai tare servar de zm 86.34.209.203

| zorokas2 a răspuns:

86.34.209.203 intrati pe servarul asta ie tare ie cu zm dau admine free

| mihaita889 a răspuns:

Zm.devil.ro iti da 100 ammo la inceput faci foarte repede ammo si in plus daca omori unu iti da 100 ammo

| mihaita889 a răspuns:

Zm.devil.ro iti da 100 ammo la inceput

| Dicu_Alex_1995 a răspuns:

ConnecT STARs.LaLeagaNe.Ro GO GO GO, nu vei regreta!

| Moarteatea a răspuns:

Zmx.newlifecs.ro server cu 16 lvl arme extra cu 0 ammo saci cu 0 ammo jet cu 35 ammo daca omori cu cutit/jet primesti 25 ammo

| YoNuTz169 a răspuns:

Zm.topfrag.ro poftim asta este farte bun sau mai ia-l si pe asta zm.crimes.ro funda pleasebig grin

| Romeo02000 a răspuns (pentru YoNuTz169):

E naspa frate nu e bun deloclaughing))

| Lemnaru_Silviu_1971 a răspuns:

Vrea si eu un sv de zm in care sa nu stau 30 min ca sa intru si sa aiba bazook si jetpack

| Condeescu_Marian_1955 a răspuns:

Te ajut sa faci ammo packs 769 daca ai cs si intri pe server in care aveai foarte mult timp pe mapa Ice_Atakk3 sunt marian

| Marian_Bejan_1997 a răspuns:

Zm.csforce.ro deocamdata.dar uitati-va si la data cind incercati un sv... unele sunt desfiintate.

| AlexaNdru_GoliTa_1996 a răspuns:

Zm.LuNeTisTii.Ro | Zombie Night Apocalypse & 2012 MoD!

| pacaleala a răspuns:

CS 1.6 - Zm-Armageddon.zapto.org
Server mod: Zombie-Plague-ULTIMATE
Te asteptam pe cel mai tare server de Zombie xD

Se da ADMIN si VIP!

server: connect zm-armageddon.zapto.org sau connect 86.105.82.36:27015

Ajuta si tu serverul cu un VOT, multumesc :)
http://servere-cs. freakz.ro/cs_server-zm-armageddon.zapto.org-34861.html

| alex1212312313415 a răspuns (pentru pacaleala):

Ia sv meui cel mai fain sv din lume 109.102.181.8:27015

| bogdan_1803 a răspuns:

zmevilgaming.zapto.org intra pe asta are banca limita de stocare este 1500 are jetpack+bazooka slot gratis vip pe 15 voturi itemele nu sunt scumpe si amo se fac repede cam 600pe mapa daca stii sa joci are si optiunea /rank multe sv de zm nu prea au