| anonim_4396 a întrebat:

Hei! De vineri am avut prima menstruatie, azi e a4 zi dar nu-mi dau seama dacă m-ai curge. Dacă prima menstruatie durează 4 zile a doua menstruatie poate dura mai mult timp?

3 răspunsuri:
| Severin_Ana_1993 a răspuns:

Nu, primele menstuatii mereu dureaza mai mult, la mine de exemplu mi-a venit prima data prin mai anul trecut si ma tine cam 4-5 zile, dar acum se termina in 2 zile maxim. Asa e la inceput.

| Violleta2022 a răspuns:

Esti destul e mare ca sa intelegi ce inseamna menstruatie acum si cat de important este sa vorbesti cu mama ta despre asta, pentru ca, ceea ce ti se intampla tie acum, i s-a intamplat mamei tale la aceeasi varsta, taman la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Acum a durat 6 zile, s-a oprit puțin atunci