| Beny80 a întrebat:

Cum să acumulezi experienta sexuala?
Și cât durează prima partida, a doua sau a treia?
A doua poate dura 15 minute dacă prima dureaza doar 2? La voi cât a durat a doua?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de corpul si emotiile fiecaruia, prima partida putand sa dureze 10 secunde sau sa nu se scoale deloc din caua emotiilor.
Experinta se obtine dupa cativa ani de sex, nu dupa 2-3 reprize!

| anonimuIl a răspuns:

Dacă pui întrebări din astea sigur o să fi virgin și la 25 de ani.

| Willis a răspuns:

Experiența vine în urma multele acte sexuale avute.
Cât durează prima dată, nu este ceva standard pentru toți.
Unii pot presta 10-15 minute din prima, alții 2 minute.
A doua oară ( nu ai specificat dacă după primul număr sau dacă la a doua întâlnire, în altă zi)., iar este ceva care ține de fiecare persoană în parte. unii pot la fel 10-15 minute, alții posibil să nu li se mai scoale așa repede, în cazul de al 2 lea număr.
În cazul în care are loc în altă zi, depinde de starea emoțională, poate fi același timp, sau mai puțin.
Nu te ghida după un timp exact, și mereu la fel.
Permanent se modifică.

| armani12 a răspuns:

Cu cât dai mai mult din cur, cu atât dureaza mai mult..la mine s-a ajuns și la o ora și 45 de minute

| Baby02bbbbb a răspuns:

Deci avand in vedere ca s fata nu cred ca ar trebui sa iti raspund. Dar raspunsul de mai sus cum ca daca esti virgin e un defect sau un soc ma face sa raspund. Poti capata experienta sexuala facand sex cu iubita de preferat, nu vad de ce ar trebui sa mergi la prostituate ca sa iei boli, sau uitandu te la filme. Exista fete care prefera baietii virgini si carora le plac mult acest tip de baiat. Ai putea face experiente cu acest tip de fata. Daca esti virgin la varsta asta inseamna ca ai asteptat si inca astepti o persoana potrivita, nu te ai cuplat asa cu orice doar pentru sex. Toti baietii au trecut prin asta si prima partida nu a fost una reusita. Nu inteleg de unde atatea griji. Eu daca as sti ca iubitul meu a fost la prostituate m as desparti de el. Parerea mea umila