| Eliid a întrebat:

Hei TPU :*! Ce intrebari sa pun pe ask.fm >?
Fundaa love struck!

Răspuns Câştigător
| pastru009 a răspuns:

Buna.Postezi ce te intereseaza pe tine legat de ceilalti utilizatori:viata, familia, aspectul fizic sau personalitatea etc.
Uite niste exemple de intrebari:
Ce ati facut vara asta?; Ati calatorit intr-o tara straina?; Ce telefon ai?; Care este ciocolata ta preferata?; Care sunt filmele tale favorite(sau melodiil/cantaretii etc.)?; Ce nume de cont de Facebook/TPU/Ask.fm/Twitter/Youtube/Skype(alege tu dintre aceste variante sau poti posta o intrebare cu fiecare dintre variante pe rand)?; Credeti ca mai exista si alte forme de viata in univers?(pune si niste intrebari intelgente si interesante ca sa ii face pe prietenii tai si utilizatorii sa iti urmareasca intrebarile si sa le dea like rolling on the floor ); Ce intrebari aveti pentru mine?; Va este usor sa va recunoasteti?; Ce pozne/farse ati facut? Care a fost cea mai buna?; Cat de des va ganditi la familia voastra?; Aveti frate/sora?; Pe ce va jucati cel mai des? Pe calculator? Pe tableta sau telefon? Pe console?
Eldi poti sa copiezi si intrebarile din oracolul TPU si asa nu mai trebuie sa pui tu intrebari! Sper ca te-am ajutat.
Funda? happy

3 răspunsuri:
| MaskOfSanity a răspuns:

Chiar aşa de înceată la minte eşti?

| EleSimoo a răspuns:

Daca nu stii ce sa intrebi, ai doua variante:
1. raspunzi la intrebari
2. iti cauti alta ocupatie

| Caramica999 a răspuns:

Te strang pantofii?