| OnutZZaa a întrebat:

Hei ce intrebari pot pune pe ask.fm. Fara raspunsuri "orice".
Fundaa.

Răspuns Câştigător
| butterflyone a răspuns:

Cati ani are, materia preferata, cartea preferata, film preferat, serial preferat, daca are vreun animal de companie, cu ce obisnuieste sa se imbrace, prietena/prietenul cea mai buna/cel mai bun, care e modul cel mai bun pentru a te distra, cum isi petrece timpul liber, etc...

4 răspunsuri:
| FluGg a răspuns:

De ce a ales sa foloseasca o aplicatie atat de inutila ca ask.fm

| RareşTPUro a răspuns:

Ce vrei tu happy

| BlitzLikeXd a răspuns:

Orice intrebare pot sa pui pe ask.fm ai griija sa nu fii si tu la cersit de intrebari pe acolo

| d182 a răspuns:

Orice.

hăhă.