| TrixLove a întrebat:

cum pot sterge mai multi prieteni simultan pe facebook? AM multe persoane in lista pe care nu le cunosc si vreau sa fac curat prin lista de prieteni de pe fb si nu am rabdare sa stau sa sterg cateva sute de oameni la rand...cum ii pot sterge pe toti deodata?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Mai multi prieteni simultan NU poti sterge de pe facebook!
Intra pe facebook la Contul meu(dreapta sus) ->click pe Editeaza Prieteni->o sa-ti apara toti prietenii ->si daca te duci cu mouse-ul pe casuta PRIETEN din dreptul fiecarui nume o sa-ti apara in prima linie ->Close Friends ->click OK si l-ai sters! ESTE SINGURA MODALITATE MAI RAPIDA DE STERS PRIETENI DE PE FACEBOOK.
Bafta!