| BogdanTHEMinion a întrebat:

Vreau si eu întrebări gen: Pentru un milion de dolari ai prefera să... sau să?

8 răspunsuri:
| wolfves a răspuns:

Aici te intreaba daca ai face sau nu un anumit lucru : https://www.thequiz.com/would-you-do-it-for-a-million-dollars/
Sau incearca ce ai prefera dintre (fara milionul de dolari) :
http://either.io/7095/would-you-rather

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm... interesant.
Ti se da o afacere, daca o accepti:
- Primesti 10 miliarde dolari DAR
--> un melc magic, imortal, isi va face aparitia la maxim 10km de tine, te va urmari, are aceeasi viteza ca si un melc normal, dar daca te atinge, mori instant.
Ai accepta afacerea?

| Anabela777 a răspuns:

Pentru un milion de dolari ai deschide un plic ce contine exact data si ora in care vei muri?
Pentru un milion de dolari ti-ai taia tu singur o mana?
Pentru un milion de dolari ai alege sa nu mai vorbesti cu nimeni niciodata?
Pentru un milion de dolari te-ai casatori cu cea mai hidoasa si enervanta persoana pe care o cunosti?
Pentru un milion de dolari ai asculta despacito in continuu timp de 24 de ore?
Pentru un milion de dolari ai umbla pe strada cu pantalonii in vine?

| Elyiela a răspuns (pentru anonim_4396):

LOGIC, doamne ce intrebare laughing nu ma prinde nici in 10 ani rolling on the floor))

| LPCTSTR a răspuns:

"Pentru un milion de dolari ai mai posta astfel de întrebări pe TPU?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Elyiela):

Maxim 10km thinking
Daca isi face aparitia fix pe umarul tau, ce faci?
Filozofia asta laughing

| Elyiela a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu conteaza, eu pot sa si dorm si ala tot merge, tot nu ma prinde daca sunt departe de el

| Unicorn10 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu