| Izzy_6579 a întrebat:

Hello am nevoie de ajutorul vostru a venit o fata la mine si m-a rugat sa ii iau programul Nero 9 si i l-am luat iar ea pe messneger mi-a trimis cateva melodii a revenit la mine si nu stiam cum sa punem mellodii pe un cd gol(asta nu conteaza)dar problema este ca am dat la o melodie click dreapta si am dat la copy CD(ceva de genu) am dat click acolo si acum cand dau la muzica sa ascult nu imi mai apare bs player ci windows media player si acum nu stiu cum sa dau inapot la bs player ma puteti ajuta va rog frumos. dau funda+vot cine imi da un raspuns bun si eficient.multumesc frumos

1 răspuns:
| Veverita a răspuns:

Pai ca sa ti le deschida cu bs player dai click dr pe melodii si dai open with si acolo iti apare bs player