| TDGMeebu a întrebat:

Hey!
Cum pot sa`mi alint iubitul?batting eyelashes
Inafara de "pui", "`bitu" laughing
Dar nu vreau : ingerul meu, sufletul meu etc.
Mersi mult! kiss

8 răspunsuri:
| Albinuțăă a răspuns:

Bebe!

saw iubi...

nu stiu.thinking eu ii spon iubirea mea big grin

| andreutza_5786 a răspuns:

Eu ii zic motanellaughing sau taurule pentru ca e taur la horoscop.sau cuturolling on the floor cand me enerveaza ii zic prostu meulaughing sau mai nou ii zic toata ziua iubi iubirolling on the floor

| Dan a răspuns:

Iubi meu!

| Daiana_1737 a răspuns:

Pai poti sa ii spui: Soricel, catelus, pisi, cocosel, tarzanel, pufulete, pufut, dulcetuca, supilici, dududilica, dutzica, zuzuci, lovilici, sweetu. bizii;
Eu le folosesc pe asteabig grin

| Georgiiiii a răspuns:

Scumpy, tzuk, etc.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă m-apuc eu să spun cum o alint eu pe ea şi cum mă alintă ea pe mine, vă lăsaţi toţi de dulcegării laughing.
Andreutza, şi mai stă cu tine după ce îi spui "prostu' meu"?! Unde dracu' găsiţi fătălăi din ăştia?!
E mai bine să nu-l alinţi cu chestii luate de pe net ci acel alint să vină de la sine. La urma urmei, aceste alinturi sunt simple superficialităţi. Câtă vreme nu-l jigneşti (de genul "prostul meu" - eu plecam şi dus eram la primul "alint" din ăsta), îl poţi alinta oricumwinking.
Salut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum "l-a alintat" parintele cand l-a bagat cu capul in cazanbig grin.

| CristinaCristi a răspuns:

Draculelaughingsau iubireelaughingiubbi