| anonim_4396 a întrebat:

Care este culoarea voastra preferata? Sau culorile daca aveti mai multe?
Mie imi plac culorile astea : albastru, negru si alb. Exact in aceasta ordine, deci albastrul este preferatul.

42 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Albastru, rosu si negru.

| RAY a răspuns:

Negru/albastru /alb

| UnBroken2016 a răspuns:

Verde

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Iti plac aceleasi culori ca si mie, dar in alta ordine. happy

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu-i de mirare esti in lista mea de prieteni si flory are 2 din culorile mele preferate, mie rosul nu-mi place

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Negru simbolizeaza viata traita prin sinceritate si adevar si acceptarea a ceea ce esti, e o culoare trista, dramatica, moarta da asa e viata trista

| whatevernvm a răspuns:

Galben

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Are tot doua si din culorile mele preferate. Adica aceleasi si ca la tine.

| Mayhem666 a răspuns (pentru whatevernvm):

Nu ma asteptam la asa o culoare calda din partea ta. Imi pareai o persoana destul de rece. Se pare ca aparentele inseala.

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Tu porti des haine in negru?

| Drimmero a răspuns:

Cele din avatar + albastrul

| UnBroken2016 a răspuns (pentru whatevernvm):

I-auzi, esti rece. De acum te chem Frozen =)

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Mie imi place auriu mai nou de cand mi-am cumparat a5 gold

| whatevernvm a răspuns (pentru Mayhem666):

Da, de azi ma transform intr-un om mai bun, mi-ai descoperit sufletul

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

Bwhahahah Brokenico

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Nu foarte des, ca am o garderoba destul de colorata as putea spune. Am haine de mai multe culori, nu doar cele trei mentionate.

| whatevernvm a răspuns (pentru UnBroken2016):

Sunt calda, mrr

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Vorbesti cu o fata mai? laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru whatevernvm):

Nu am spus ca esti un om rau, am spus doar ca imi pareai mai rece.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Mayhem666):

In realitate merge si la biserica dar aici ii place sa para foarte rea, primeste multe felicitari de la baieti.

| whatevernvm a răspuns (pentru UnBroken2016):

Mda, acum le spui la toti secretul, mersi...te credeam altfel...

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Ti-am mai spus ca gandim la fel, nu?

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Asta e bine

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

O arzi in liniste, Brokenico.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Te simti prea bine si vrei sa fii insultat, altfel nu vad de ce tot imi zici asa laughing.

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

Incercam sa-ti dau o porecla, dar nu prea ti se nimereste vreuna, insa ''brokenica'' parca parca se leaga. Daca erai duduie mergea de minune/

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Daca vrei sa fac glume dupa cu laba si arsenal, tu continua sa te joci cu dracu laughing.

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

Dai in Arsenal, atunci dai in mine si ripostez punand tunurile pe tine!

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Atunci nu mai spune asa si suntem din nou bff rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

Gata, dupa o sa zica lumea ca ne certam