| anonim_4396 a întrebat:

Care este culoarea voastra preferata? Sau culorile daca aveti mai multe?
Mie imi plac culorile astea : albastru, negru si alb. Exact in aceasta ordine, deci albastrul este preferatul.

42 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Galben

| Mayhem666 a răspuns (pentru whatevernvm):

Nu ma asteptam la asa o culoare calda din partea ta. Imi pareai o persoana destul de rece. Se pare ca aparentele inseala.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru whatevernvm):

I-auzi, esti rece. De acum te chem Frozen =)

| whatevernvm a răspuns (pentru Mayhem666):

Da, de azi ma transform intr-un om mai bun, mi-ai descoperit sufletul

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

Bwhahahah Brokenico

| whatevernvm a răspuns (pentru UnBroken2016):

Sunt calda, mrr

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Vorbesti cu o fata mai? laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru whatevernvm):

Nu am spus ca esti un om rau, am spus doar ca imi pareai mai rece.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Mayhem666):

In realitate merge si la biserica dar aici ii place sa para foarte rea, primeste multe felicitari de la baieti.

| whatevernvm a răspuns (pentru UnBroken2016):

Mda, acum le spui la toti secretul, mersi...te credeam altfel...

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

O arzi in liniste, Brokenico.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Te simti prea bine si vrei sa fii insultat, altfel nu vad de ce tot imi zici asa laughing.

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

Incercam sa-ti dau o porecla, dar nu prea ti se nimereste vreuna, insa ''brokenica'' parca parca se leaga. Daca erai duduie mergea de minune/

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Daca vrei sa fac glume dupa cu laba si arsenal, tu continua sa te joci cu dracu laughing.

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

Dai in Arsenal, atunci dai in mine si ripostez punand tunurile pe tine!

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Atunci nu mai spune asa si suntem din nou bff rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

Gata, dupa o sa zica lumea ca ne certam

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Eh, parca nu iti pasa de ce zic altii laughing.

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

Mai stii, oare cati o fi muscat momeala?

| RAY a răspuns:

Negru/albastru /alb

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Iti plac aceleasi culori ca si mie, dar in alta ordine. happy

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu-i de mirare esti in lista mea de prieteni si flory are 2 din culorile mele preferate, mie rosul nu-mi place

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Negru simbolizeaza viata traita prin sinceritate si adevar si acceptarea a ceea ce esti, e o culoare trista, dramatica, moarta da asa e viata trista

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Are tot doua si din culorile mele preferate. Adica aceleasi si ca la tine.

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Tu porti des haine in negru?

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Mie imi place auriu mai nou de cand mi-am cumparat a5 gold

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Nu foarte des, ca am o garderoba destul de colorata as putea spune. Am haine de mai multe culori, nu doar cele trei mentionate.

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Ti-am mai spus ca gandim la fel, nu?

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Asta e bine

| Drimmero a răspuns:

Cele din avatar + albastrul

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Gri

| T0T a răspuns:

1) Negru și alb nu sunt culori.
2) Probabil mov închis sau albastru închis.

| Mayhem666 a răspuns (pentru T0T):

Stiu ca alb si negru nu sunt culori, sunt nonculori, dar era mai usor sa intreb culorile preferate, decat sa intreb culorile si nonculorile preferate, ca poate unii au doar culori preferate, nu si nonculori preferate.

| T0T a răspuns (pentru Mayhem666):

Ok, mie îmi mai plac foarte mult negru și gri...Le iubesc.

| Florentina9210 a răspuns:

Albastru, rosu si negru.

| Clorox a răspuns:

Negru, chiar daca nu-i culoare!
Este cea mai eleganta nonculoare!

| UnBroken2016 a răspuns:

Verde

| seth2016 a răspuns:

laughing Faceti testul Lüscher? Ma rog... intr-o forma adaptata. Testul presupune punerea in ordine a 8 culori si a 8 forme care reprezinta culori.

In forma asta (putin tras de par) puteti considera ca prima culoare aleasa este obiectivul pe care vreti sa-l atingeti, a doua culoare este starea voastra actuala, a treia culoare este cum nu vreti sa fiti.

Gasiti interpretarea culorilor pe net. Rezultatul are o valoare numai pentru distractie, insa oricum mai buna decat ghicitul in cafea. Lüscher foloseste niste culori speciale. De exemplu rosu este un fel de portocaliu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bordo, daca vad bordo s-a terminat filmul. rolling on the floor

Am fobie de ace, spitale, sange etc. dar cand asistenta a gresit ceva si a inceput sa-mi iasa sangele prin branula pur si simplu eram mega fascinata de culoare si nu mai conta nimic din jurul meu. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Negru. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Albastru,violet.,rosu.

| Printesa10TM a răspuns:

Mov si negru