| Lukasssz a întrebat:

Hey TPU, daca maine v-ati putea implinii o dorinta, ce v-ati dori?

Răspuns Câştigător
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Sa pot calatori in trecut in Antichitate ori in Evul Mediu si sa raman acolo

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sex cu toate bunoacele din lume. Toate sa vina la mine care arata bine

| oglindasultanului a răspuns:

Sa-mi dau restart la viata si sa fiu crescuta de copiii lu' irandokht.

| DarthNiger a răspuns:

Cam putin doar o singura dorinta, dar daca ar fi mi-as dori sa traiesc intr-o Romanie moderna, educata si plina de oportunitati care sa ofere avantaje tuturor cetatenilor.

| Lukasssz explică (pentru DarthNiger):

Am spus dorinte, nu miracole laughing

| DarthNiger a răspuns (pentru Lukasssz):

Deci mi-am irosit dorinta pe lucruri imposibile, aia e, asa merit, vezi daca traim intr-o tara needucata? asta patesti.
Nu poti distinge imposibilul de posibil.

| IgnatVictor a răspuns:

Salut!
Să am putere și agilitate inumană. Sună copilăresc, dar dacă te gândești pe termen lung... asta ar face viața mult mai distractivă.