| Leutzbv a întrebat:

De ce in ziua de azi se practica relatiile instabile? Azi esti cu unul, maine esti cu altul, ai un prieten sau o prietena doar din dorinta de a-ti implinii nevoile sexuale...etc. Oare asta inseamna viata asta trecatoare? Chiar nu se mai doreste o relatie stabila, care sa duca la intemeierea unei familii si care sa dureze pana la sfarsitul vietii?

1 răspuns:
| TimpulMeu a răspuns:

Nu. Ies cu ei deoarece apoi se dau mare ca au prieten sau prietena si ca sa arate mai bine in fata altora pricepi?