| VisinaDinVisinata a întrebat:

De cateva zile imi merge foarte incet netul, trebuie sa astept pana si 15 minute pana se incarca complet un videoclip de pe Youtube, sa nu mai zic de filmele online. Mi-am instalat si Google Chrome, cica e mai rapid, dar cam tot asa incet merge. Oare merge asa incet pentru ca e prea "aglomerat"?
Mentionez ca nu mi-a picat netul niciodata pana acum.

Răspuns Câştigător
| User a răspuns:

Hmm. Cand ai defragmentat ultima oara? Cand ai curatat registrii? Fa astea si vezi dupa. Si legat de Google Chrome... ce sa zic. Mozilla e mai rapid (oricum, in cazul tau nu cred ca browserul e de vina)

1 răspuns:
| burzum96 a răspuns:

Uita-te in task manager si vezi ce iti "mananca" asa de mult.