| anonim_4396 a întrebat:

deci sa va spun
la 2 case distanta de mine sta o vecina o prietena buna a bunici si mamei mele
vreau sa va spun ca este cu capu pe umeri adica nu este nebuna sau ceva de genu

deci ea unele seri este singura acasa si sustine ca are,, un vis``
in care pe sifonierul ei este o umbra neagra
si sustine ca ar fi tatal ei cu care nu se intelegea atat de bine si care mama ei lar fi omorat dandui multe medicamente
dar nu este in totalitate un vis ea spune ca atunci cand are ochii intredeschisi
si stra bunica mea spune la fl deoarece si vecina mea si strabunica mea sunt de la tara bine vecina are vreo 34 de ani si stiti ca pe vremuri pe la tara se faceau lucruri necurate
si strabunica mea sune la fel ca si ea a vazut o silueta de femeie cand era copil
nu are cum sa minta +ca nu a facut asta ca sa ma sperie pe mine deoarece eu eram la baie si am prins si eu ce vorbeau ele pe la jumatea discutiei

deci ce poate face vecina mea ca sa isi dea seama ce e

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.sincer...daca nu zice baliverne atunci ar ta sa vb cu un preot!
sincer fantomele nu prea au siluete negre. discuta cu un preot.sa nu fie ceva mai grav decat o fantoma!

| Kitty77 a răspuns:

Du-te la un preot! poate fi ceva grav. adica doamne fereste intr-un final sa nu i se intample ceva rau! Nu e de gluma! Acuma nu stiu ce sa zic... mai bine discuti cu un preot!