| Vlach a întrebat:

Daca ati avea ocazia sa va inbracati cum vreti,cum v-ati inbraca? Eu cred ca m-as inbraca in haine ca ale bunicului,cu un ceas de buzunar la mine,si cu o palarie pe cap,sau daca nu,ca stra-bunicii mei,sau stra-stra bunici mei,in haine traditionale, voi?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey! Eu unul nu am astfel de probleme, de obicei ma imbrac exact asa cum vreau, de cele mai multe ori nu port ceva daca nu-mi place...

Cu toate acestea, daca as avea ocazia cred ca ar fi fain sa ma imbrac ceva de genul :
Sacou Alb, camasa neagra, pantofi si blugi negri.
+ Un papion de genul
http://www.papiox.ro/img/produse/modele/papion-duo-alb-negru.png

Acum,in alte circumstante, daca am fi de halloween sau daca ar fi sa fac cosplay atunci cred ca m-as imbraca precum castigatorii din sezonul 2 din hunger games, in acele uniforme de lupta. Cred ca stii cum arata, nu?

Bafta!

| Vlach explică (pentru RainmakerX):

Nu prea stiu cum arata, si eu nu vreau a sarbatores Haloweenul, e o sarbatoare pagana

| RainmakerX a răspuns (pentru Vlach):

Http://static2.hypable.com/......g-fire.jpg
Cam asa arata costumele...
Nici mie nu imi place Halloween-ul insa imi plac foarte mult costumele :)

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Arata putin a treninglaughing

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Un fel de... laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Am sa imi sperii toate rudele carora nu le stiu inca numelelove struck

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Okay,asa sa faci happy

16 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Eu n-am dorinte atat de indepartate. De as avea bani, m-as imbraca ca el, i-as copia stilul: http://www.independent.co.uk/......ederer.jpg

| T0T a răspuns:

Eu mă cam îmbrac cum vreau.

| Sociopat a răspuns:

Cum ma imbrac si acum. Blugi, tricou alb si bocanci

| Geanin a răspuns:

Pai eu ma imbrac cum vreau... lol

Si de ce zici ca te-ai imbraca, stii ca poti sa te imbraci asa, nu?
Adica daca faci niste cautari pe net, poti sa gasesti haine traditionale si vechi etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as imbraca foarte elegant, ca o adevarata lady.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ceva foarte carpit de parca mi-ar fi ars intreaga casa si familie sau ceva de genul, un maieu e de ajuns, si acum caut o padure in care sa ma retrag pentru a urmari copacii gemeni si cursul paraurilor

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

love struck

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

blushing
e cu mintea in aceiasi padure cu mine? *se simte unworthy*

| neca a răspuns:

Camasa alba si blugi, vreau un dulap plin cu camasi albe si blugi identici

| Damaris2000 a răspuns:

In haine medievale sau steampunk happy