| amelyyy a întrebat:

pentru fanii naruto
1)de ce va place naruto?
2)care este personajul feminin si cel masculin favorit?
3)care ar fi cuplul vostru preferat?
4)care e mai draguta sakura sau ino?
Acum as dori sa va prezint parerea mea
1)imi place naruto pentru ca este primul anime pe care l-am vazut si pentru ca ma incurajeaza adica nu mai sunt la fel de fricoasa ca inainte
2)naruto pentru spiritul lui si pentru ca isi respecta promisiunile si sakura pentru ca este frumoasa puternica inteligenta si e ninja medical si ador parul ei
3)narusaku are cel mai mult sens naruto nu o iubeste pe hinata sasuke nu o iubeste pe sakura iar naruto o iubeste pe sakura deci au mai multe sanse
4)sakura calitatile ei sunt mai bune ca ale lui ino

1 răspuns:
| MIDnightMoon a răspuns:

1. Naruto nu prea, mai mult îmi place Naruto Shippuden.
2. Feminin - Anko. Masculin - Itachi.
3. Anko-Kakashi
4. Nici una.