| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU!
URGENT!
Mi-am facut cont pe JapanesePod101.com, pentru ca am crezut ca este gratis, si nu mai sunt atat de sigur, si vreau sa imi sterg contul, dar nu stiu cum sa fac asta.
Ma puteti ajuta va rog?
Dau Funda raspunsului cel mai bun care o sa ma ajute sa sterg contul.

18 răspunsuri:
| Santo2190 a răspuns:

Ce cautai acolo in primul rand? ti-ai dat cardul sau numere de telefon sau ceva? daca nu n-ai stres... daca da vezi si tu ce faci si pe unde intrii..nu cred ca-ti poti sterge contul

| Mayhem666 a răspuns (pentru Santo2190):

Nu, decat email-ul, dar nu am de gand sa folosesc acel cont. Azi l-am facut, dar nu am apucat sa il folosesc. Daca nu il folosesc, se poate intampla ceva?

| Santo2190 a răspuns (pentru Mayhem666):

Atunci ce te stresezi? deunde sa-ti ia banii din ce? cum?
stai linistit

| Clorox a răspuns:

Fii atent în viitor, baka!
Tu și dacă vezi o dubă neagră pe care scrie "free manga and anime" te duci angry

| Mayhem666 a răspuns (pentru Santo2190):

Ok, mersi, o sa fiu linistit atunci!

| Santo2190 a răspuns (pentru Mayhem666):

Cu placere happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

:))
Probabil as fi ceva de genul :
http://i.imgur.com/IJduXla.png
Si as spune asta :
"Trebuie sa ma duc acolo"
Dar ai dreptate, ar trebui sa fiu mai atent de acum inainte.
Cand vine vorba de chestii otaku, pur si simplu nu ma pot controla =))

| Drimmero a răspuns:

Detaliile conteaza, de cate ori sa-ti explic?

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

Bwhahahaha,,mama cum a fost asta/

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Asta nu a fost ceva legat de detalii, pentru ca atunci cand am vrut sa-mi fac cont, scria clar "free account", deci nu e ca si cum nu as fi fost deloc atent.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Mai rau, nu trebuie sa crezi tot ce zboara.

| TheSeventhSin a răspuns:

De curiozitate ce e site-ul ala? N-am mai auzit de el smr eu :O

| Mayhem666 a răspuns (pentru TheSeventhSin):

E un site pentru a invata mai bine limba japoneza, ma gandeam ca iti dai seama dupa denumirea lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum sa o vina militia japoneza pe tine, macar o sa stai in Japonia

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

N-ai vrut tu sa mergi in Japonia?
Pai acum esti in Japonia!
Gianga giaba banga banga geangeanga
Vorbesc pe japoneza, sunt bun?

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, si nici nu inteleg ce ai scris acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Pentru ca am fost ironic