| AnnonnyMa a întrebat:

Hey TPU!
Va provoc! Cine imi spune cele mai infricosatoare, reale(si nerealelaughing) super faine legende de groaza Primeste funda si restul cele mai faine primesc vot.

1 răspuns:
| ssaabbiinn a răspuns:

Salut!
1) Cand am mers in excursie acum 2 ani la o cabana, noaptea aceea a fost cea mai de groaza din viata mea. Cand sa ma pun in pat, aud o scartiala. Era o fantoma pe terasa care dadea la pedale(era bicicleta si alte aparate de fitness).
2)Am fost odata pe un pod, cand am ajuns la capatul lui, m-am intors si era o fantoma care incerca sa ma impinga de pe pod si chiar m-a atins un pic, dar numai un pic deoarece am luat-o la fuga laughing. Funda? sau Vot?