| yAsMy11 a întrebat:

Ce povesti de groaza stitii?, sau legende dar sa fie adevarate.Cea mai inspaimantatoare poveste primeste fundita.CHIAR DACA SUNT INFRICOSATOARE DAR NU SUNT REALE NU PRIMESC FUNDITA...sad Scz categoria dar e cea mai vizionata.:* happy

4 răspunsuri:
| ɴιcoleтα a răspuns:

A murit mă-ta.
Na poveste de groaza.

| yAsMy11 explică (pentru ɴιcoleтα):

Ca sa intelegi ca esti prosta trebuie sa-ti mearga mintea...

| Parangalevacy a răspuns (pentru yAsMy11):

Crezi ca nu e real? a fost si in ziar si la stiri acum 2 ani

| Parangalevacy a răspuns:

In apropiere de localitatea in care locuesc eu, mai precis intr-un sat era sambata seara iar lumea se ducea la discoteca. acolo un baiat s-a intalnit cu o fata si s-au dus la ea acasa.baiatul si-a dat haina jos iar fata a luat-o si a pus-o in sertar... a doua zi baiatul s-a dus la casa fetei sa ceara haina si a isit mama sa.i-a spus ca a fost aseara la ea si a uitat haina si acum a venit sa o ia. mama sa i-a raspuns ca fata ei a murit acum 9 ani. dupa aceea baiatul s-a dus la mormantul fetei si a gasit haina pe cruce. ERA FANTOMA FETEI