| anonim_4396 a întrebat:

Voua va plac glumele macabre?
Eu le ador atata timp cat nu sunt legate de cei dragi mie.
Despre mine pot fi, ca nu ma deranjeaza

39 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mi-au placut niodata glumele macabre sau de prost gust ori vulgare, nu sunt genul care as rade sau m-as distra pe seama altora, mi se par penibili cei care le fac, amuzandu-se pe seama altora!

| Ingognito a răspuns:

Glumele macrabe sunt gen?

Azi am tăiat calea unui cortegiu funerar pentru ca viaţa are prioritate"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi plac mai mult glumele adevarate. Atunci cand spui ceva care lumea crede ca spui la misto dar de fapt tu spui adevarul si nimeni nu isi da seama asta.

| Juviia a răspuns:

Dap

| Mieeez666 a răspuns:

Da

| Clorox a răspuns:

Umor negru... Da, e ok!

| untu a răspuns:

Nu imi plac pentru ca nu este de glumit si sa nu te joci sau sa-ti batjocoresti cu moartea astfel esti terminat! Asa s-a mai intamplat asa ceva cu unii din joaca!

| untu a răspuns (pentru zanacapsunica):

Nu spune asta pentru ca cuvintele pe care le rostesti sunt vii! Asa ca ai grija!

Răspuns utilizator avertizat