| Little Kid a întrebat:

Scuzati daca va deranjeaza intrebarile mele legate de baieti.sa incep:baiatul pe care il ador(acum), o luna la rand s-a dat la mine, ma saruta si vroia sa fie cu mine, dar nu vroiam eu pentru ca[,] credeam ca isi bate joc de mine.asa e el: se da la toate. dar nu era asa... vroia mult de tot sa fie cu mine.acum insa cand am inceput sa il plac si sa tin la el, are prietena. ea e mai mare si foarte draguta.acum se poarta foarte indiferent cu mine. a vb cu o prietena pe mess si a zis ca nu o sa mai fie la felsad acum vreau sa fiu cu el dar nu cred ca mai vrea. ce pot sa fac ca sa ma placa iar si sa vrea din nou sa fie cu mine?crying va rog ajutati-ma sunt disperata, imi vine sa plang de ciuda...

9 răspunsuri:
| bluesky a răspuns:

Se intoarce roata... Imi pare rau, incerca sa ii atragi atentia, sa vorbesti cu el, si sa flirtezi cu el... Daca va dori sa fie cu tine, iti va spune si iti vei da seama, daca nu, nu cred ca merita, adica o luna la rand s-a dat la tine si tu nu ai vrut, cand un baiat ii place foarte mult de o fata insista foarte mult, daca tu ai tot acceptat sa te sarute sia sa, nu cred ca a mai fost o provocare pentru el si prin urmare, daca tinea la tine cu adevarat cred ca insista mai multa vreme. Asta e parerea mea, nu inseamna ca e asa! Mult succes si nu fii trista, cum ai zis si tu ti-e ciuda ca e cu aia, esti doar egoista, nu cred ca tii la el asa mult, tu vrei doar sa fie al tau ca sa nu fie a lui aia, nu ca ai tine la el, zic eu! Bye!

| illusion a răspuns:

Mey acum nu mai ai ce sa faci, cel putin asa cred eu, si el a murit de ciuda cand a vazut ca nu il accepti. Dar totusi ar exista posibilitatea sa fie cu fata aceea doar pentru a vedea tu ca nu il mai interesezi. ce sa zi, c lasa timpul sa treaca si incearca sa devii amica luiwinking

| betty17 a răspuns:

Treci peste...acum este cu alta, nu te mai place.
lasa ca iti va trece, peste cateva zile ne spui ca o sa iti placa de altulwinking

succes

| adelutza_9680 a răspuns:

Incearca sa ii arati ca tii la el si ca ai vrea sa fiti impreuna. Poate este cu acea fata doar pentru a te face geloasa sau poate chiar exista ceva intre ei.Aratai ca esti interesata de el.Bafta!

| TeoIonela a răspuns:

Asta pentru ca tu nu ai fost hotarata la momentul de fata, si asta e rodul faptei tale:faptul ca l-ai respins.eu inteleg ca el se da la toate dar puteai sa-i explici ca, daca vrea sa fie cu tine, nu iti convine acest lucru. Daca nu intelegea, atunci era treaba lui, cert e ca nu e demn de "iubirea" ta...acum este cu alta fata pentru ca tu l-ai respins atuncihappypapa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa fi la fel cum ai fost atunci cand te placea el.Cred ca el vroia mult mai mult de la tine, in afara faptului ca se da la toate fetele. Daca el a avut curajul sa iti arate sentimentele sale, atunci ar trebui sa i le arati si tu.Ar putea sa iti faca in ciuda sau cine stie, poate chiar se plac.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa fi la fel cum ai fost atunci cand te placea el.Cred ca el vroia mult mai mult de la tine,in afara faptului ca se da la toate fetele.Daca el a avut curajul sa iti arate sentimentele sale,atunci ar trebuii sa i le arati si tu.Ar putea sa iti faca in ciuda sau cine stie,poate chiar se plac.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar trebui sa ii spui ce ai simtit atunci si e chiar posibil sa se intoarca la tine...mult succes!

| Bibilușșș a răspuns:

Schimbati loock-ul, uimestel spune-i ca-l placi si intreaba-l daca te mai place si daca vrea sa fei cu tine. Sper ca ti-am fost de folos