| SunnyFlame a întrebat:

Hi TPU! am nevoie de ajutor.deci am bluetooth USB Dongle[de ala care se baga in pc] si nu merge. prima data a mers dupa aceea l.am scos si acum nu mai merge. nu e stricat. nu am primit cd de instalare la el.imi trebuie vre un program ceva? ca pe cine am intrebare mi.au sps ca trebuie sa instalez nujt ce ...plzz cine ma ajuta si pe mine! va rogg[dau Fundaa]

Răspuns Câştigător
| Blackyty a răspuns:

Poi in primul rand udte la acel om de unde l-ai cumparat si intreaba-l ce are...si asa o sa ti-l repare.credema e cea mai buna cale! fundita?happybatting eyelashes