| dennyissa a întrebat:

Buna all! big hug

Am un telefon Samsung S5230 si nu pot scoate poze de pe el straight face. Cand l.am primit am primit si cablu de date cu un CD de instalare. Am incercat sa. l instalez dar nu merge. Cand voiam sa pun poze pe pc le trimiteam prin Bluetooth in telefonul' vechi, dar acum cand incerc sa trimit imi scrie : 'Indisponibil. Stergeti dispozitivul asociat! '. Ma puteti ajuta?! puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| RфZaημtzα a răspuns:

Nu stiu ce se intampla.Si mie imi face telefonul fente de astea dar cand doresc sa trimit ceva altcuiva.

| SkyperX a răspuns:

Stergi toti utilizatorii pe care ii ai la bluetooth, si dupa aia merge!happy